24 dovanėlių idėjos Advento Kalendoriui (18-24 mėn.)

hohoho! Artėja Kalėdos! 😉 Visų pirma, labai norėčiau visiems palinkėti, Kalėdų laukimą paversti džiugiu, su šypsena ir meile.. Juk jų laukti ir jas švęsti galime kaip tik norime, be jokių lenktynių ar pavydo, be blogų minčių. Atsiribokime nuo to, kas nepatinka ir darykime tai, kas teikia džiaugsmo;)

Man kalėdos yra labai laukiama šventė, o dabar, kai tapau mama, dar labiau;) Dar kai neturėjau savo vaikų, vyro sūnui visuomet ruošdavau prieškalėdines staigmenėles ir turiu pripažinti, vaiko džiaugsmas, kad ir tom mažom, mielom dovanėlėm, yra ypatingas 🙂 Žinau, kad mano vaikai dar per maži suprasti daugybę dalykų, bet džiaugtis jie tikrai moka:) 

Taigi, pasidalinsiu keliomis idėjomis, ką pati norėčiau padaryti savo vaikams, tik nežinau ar pavyks taip kaip norėčiau, nes į Lietuvą grįžime tik įpusėjus gruodžiui.. bet bandysim sutrumpintą versiją, o namie jau esu  kai ką suruošusi vaikams;)

Atradau tokį gėrį, kaip BRUZDUKAI, jie turi SVEIKALĖDINĮ advento kalendorių. LABAI  džiaugiuosi, kad yra tokie SVEIKI skanėstai vaikams ir pagaliau jie keičia tuos šokoladinius. Kai grįšime būtinai tokį Kalendorių valgysim kaip ‘vitaminus’, prie dovanėlių ;))

Galvodama, kuo vaikus nudžiuginti šiais metais, kai jau jie supranta kur kas daugiau, susidūriau su tam tikrai iššūkiais;) aš LABAI esu UŽ rankų darbo dovanėles, tačiau užsienyje nepadarysiu aš to,  ko norėčiau ir ne viską parsivežčiau, čia nelabai turiu tamlaiko ir rankų, čia visada vaikai šalia. Šiam kartui pasidalinsiu tiesiog mažomis idėjomis, kokios DOVANĖLĖS galėtų atsirasti advento kalendoriuje panašaus amžiaus vaikučiams. Jas kasdien galima palikti prie eglutės, arba pakabinti ant kambario durų rankenos kalėdinėje kojinėje ar kepurėje, galbūt pakabinti jas visas prie sienos ir kasdien po vieną nukabinti… na yra daug variantų kaip tai padaryti 😉 galbūt dovanėles sudėti į popierinius maišelius ir tuo  maišelius papuošti raudonais kaspinėliais ar priklijuotais raudonais bumbuliukais, galbūt pasidaryti kartotinę eglę ir prie jos pritvirtinti dovanėles. Įdėjų tikrai galite rasti Pinterest’e. Pačios dovanėlės gali būti kaip jau nuspręsite: vien tik sveiki skanumynai, vien tik maži žaisliukai, o galbūt visko miksas 😉 Visada turėkite galvoje, ko ir šiaip vaikui reikėtų, panaudokite tai;) (na pvz tikrai reikia kojinių, arba segtuko plaukams, arba pirštinių, o gal naujos pižamos ar dantų šepetėlio).

DOVANĖLĖS ADVENTO KALENDORIUI

 1. Judantys prisukami maži žaisliukai. Mano vaikams labai patinka. Gaudo, juokiasi, žaidžia visaip. 
 2. Puodelis su inicialu.  Juk turėti SAVO puodelį yra labai cool 😉 Labai gražių radau metahome.lt „Design Letters“ 
 3. Balionai. Jei padovanosit pakuotę balioniukų ir kartu juos pripūtę pažaisit, manau bus daug gražių emocijų;) 
 4. Lipdukai. Nebijokit jų. Jie  (dažniausiai) lengvai nusiklijuoja ir nieko nesugadina, o vaikams labai smagus užsiėmimas 😉 Galite pirkti apgalvotai, pvz.: gražias snaiges ar kokias žvaigždutes, jas  lipindami vaikai šventiškai papuoštų langą arba padekoruotų savo kambarį 😉
 5. Laikinos vaikiškos tattoo. Super duper jėga 😉 aš perku iš littlehipstar.com – man asmeniškai ten gražiausios man matytos, piešinukų dizainai tokie nekomerciniai, nenuvalkioti ir labai gražūs.
 6. Guminiai žaisliukai voniai. Maniškiams labai patinka su tokiais žaisti ne tik vonioje. Ie6kokite rinkinukų.
 7.  Spalvinimui: kreidelės, vaškinės kreidelės, pieštukai, Kalėdiniai štampukai. 
 8. Plaukų aksesuarai mergaitėms: lankeliai, gumytės, segtukai etc. Mašinėlės berniukams. Perkant didesnėmis pakuotėmis, galima žaisliukus išskaidyti ir išdalinti per kelias dienas 😉
 9. Linksmos kojinės. Man patinka happysocks – spalvingos, gražios, smagios.
 10. Šlepetės. Yra visokiausių gražių mokasinų, linksmų tapkių su visokiausiais veikėjais, mešiukais, unicorn’ais, zuikiais ir t.t. 
 11. Pliušiniai žaisliukai – na čia ribų nėra :)) 
 12. Džiovinti vaisiai. Razinos – aš perku ŠIAS ‘Organix Goodies’ razinas, vaikams labai patinka ir jos pačios ir dar tos mažos dėžutės 😉 kitus vaisius tiesiog galima supakuoti į kokį maišelį, užrišti kaspinėlį ir puikiai:)
 13. Švilpukai (arba tie, kurie išsiskleidžia ‘foliniai švilpukai’ naudojami per gimtadienius) PVZ TOKIE 
 14. Muilo burbulai.
 15. Skanėstai. Sausainiukai, sulčių pakelis, tyrelė, kukurūzai ir pan. ką mėgsta jūsų vaikai 😉
 16. Mažos Kalėdinės knygutės.
 17. Mažos lėlytės arba gyvūnų figūrėlės.
 18. Kamuoliukai. Yra visokių šviečiančių, spalvotų, dygliuotų, smagių.
 19. Pirštinės, šalikas, movas ar kepurė.
 20. Lego Duplo ar  Playmobil pagal amžių.
 21. Kortelių žaidimai. Pvz.; IKEA turi tokias gražiai pieštas atminties žaidimui skirtas korteles.
 22. Naktinė lemputė. Gali būti panašaus tipo kaip ŠI iš littlehipstar.com arba kaip šis IKEA prožektorius, kurį sukant šviečia.
 23. YoYo TOKS 
 24. PlayDoh  plastelinas.

Siūlau pasižvalgyti šiose parduotuvėse: Flying Tiger,Zara, Lindex, H&M, Assorti, Švenčių miestas, littlehipstar.com, Baby City, IKEA  dar yra laiko užsisakyti internetu ir gauti laiku arba aplankykite fizines parduotuves, kol dar nėra vajaus 😉

 

 

✖️ D A U G I A U ✖️

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.