Aš laukiuosi! Berniukas ar mergaitė? Idėjos, kaip tai pranešti!

Žinau, kad tam tikros mados, vienus erzina, kitiems labai patinka, tretiems visiškai nesvarbu. Aš visad buvau ta trečioji..:) pompastika man nepatinka. Jau kalbant apie mūsų vestuves, jos buvo TOBULOS, kuklios, pigios, jaukios, nuostabios. Kai laukiausi vaikų niekad nepagalvojau kažko padaryti smagaus, vis ‘laikas buvo ne tas’.. pirmasis nėštumas pasibaigė gan greit, todėl nespėjau net suprasti.. Antrasis prasidėjo labai rizikingai ir greit gimė vaikai, o šį kartą sakiau sau, jog DARYSIU. Ką nors:)

Jei galima smagiai, tai kodėl gi ne?:)

Pirmiausia žinia apie vaikutį. Tai gali būti staigmena ne tik vyrui, bet ir artimiesiems, todėl galima tai paversti smagiu įvykiu. Mano pirmi du kartai buvo gan tikėti, laukti, tad ten nebūtų pavykę nei nuslėpti, nei laukti, nei kažko sugalvoti. Šis kartas buvo netikėtas, tai iš to jaudulio greit ir ‘išsidaviau’ vyrui:) Bet emocija buvo tokia, kad net nereikėjo nieko ypatingo ruošti:))

Nors tėvo dienos proga vyrui padovanojau pirmąją vaikučio echoskopo nuotrauką, kartu su kitų vaikučių piešinukais bei sveikinimu ir jam tikrai tai labai patiko, nes šio nėštumo metu, viena lankausi pas daktarę, vyras tuomet būna su dvyniais.

Pasidalinsiu keliomis idėjomis, kaip galima smagiau pranešti šią žinią artimiesiems:

 • Padovanoti nėštumo testą jei artėja kokia ypatinga proga.
 • Suruošti romantišką vakarienę ir desertui ‘patiekti’ nėštumo testą.
 • Padovanoti mažus batelius arba mažą kūdikio bodžiuką su sveikinimais.
 • Rezervuokite staliuką trims vakarienei ir nuėję į restoraną, ant trečiosios lėkštutės galite palikti echoskopo nuotraukėlę.
 • Pagaminkite marškinėlius su užrašu „tu būsi tėtis“ arba jei vaikutis ne pirmas, galite parašyti skaičių, kelių vaikų tėčiu jis bus.
 • Padovanokit 9 spurgas su klausimu „Kas bus po 9……?
 • Pagaminkite patiekalą, ar pyragą, ar kokią lazaniją, picą – ką mėgsta – ir iš ingredientų užrašykite „Baby is coming“ arba „po 9 mėn….“ arba papuošimui uždėkite vaikišką aksesuarą:)
 • Įrėminkite nėštumo testą arba echoskopo nuotrauką ir padovanokite.
 • Nusiveskite į filmą, arba pasidarykite namie kino seansą su spragėsiais, filmą parinkite apie kūdikius pvz ‘Ko laukti kai laukiesi’ ir pan.
 • Padovanokite storą knygą – Nėščiosios/mažylio priežiūros vadovas/enciklopedija.
 • Galite pasidaryti „protų kovas’ ir užduoti klausimus apie nėštumą ir mažylius.. Atsakinėdamas tikriausiai nujaus link kur viskas krypsta.. 🙂

Tikrai nesunku pasidėti telefoną kur nors nematomoje vietoje ir slapta nufilmuoti šias scenas, tai tikrai liks gražiam atsiminimui.

Taip pat smagus reikaliukas, sužinoti kokios lyties bus mažylis. Būtent šioje vietoje labai norėjosi padaryti SAU/MUMS staigmeną. Kadangi pas daktarę, kaip ir minėjau lankydavausi viena, visad jai primindavau, kad jei matys, man nesakytų lyties, o užrašytų ant lapelio ir įdėtų į voką. Taip šįkart ir padarė, net nustebau, kaip greit pamatė ir buvo tokia įsitikinusi:) Kažkodėl būtent dėl to lengvo įsitikinimo pagalvojau jog berniukas:) Tuomet paskambinau į PartyInbox parduotuvę, perspėjau jog suruoštų dviejų spalvų konfeti patrankas. Jos specialiai yra neutralios spalvos pakuotėje. Nuvykau į parduotuvę, perspėjau, jog negali niekaip išsiduoti, padaviau voką ir nuėjau pasivaikščioti:) po akimirkos mane pakvietė, pasiėmiau patrankas ir laukėme su vyru momento:) Taigi apie vaikelio lytį žinojo tik daktarė ir pardavėja. O kai jau nusprendėme patrankas iššauti, pasidėjau telefoną ir viską nufilmavome:) paprasta, bet kiek emocijų:) tikrai smagiau, nei tik perskaityti popieriaus lape ar išgirsti tai iš daktarės:)

Taigi yra keletas būdų kaip smagiai galite tai padaryti. Jums visada žinoma gali padėti geriausia draugė ar artimas žmogus, galite paprašyti kaip padariau aš galite suorganizuoti tądien fotosesiją arba tiesiog nusifilmuoti/nusifotografuoti patys.

Keletas idėjų vaikelio lyties paskelbimui (nuorodose galite pamatyti pavyzdžius, kuriuos radau internete):

 • BALIONAS. Balionas, kuriame būtų rožinės arba melsvos (na taip jau įprasta, bet galite pasirinkti ir savo spalvas) spalvos konfeti. Jį susprogdinti ir išsiaiškinti tiesą:))
 • TORTAS. Nueiti į kepyklėlę ir taip pat padavus voką paprašyti iškepti tortuką, kurio vidaus masė būtų tos spalvos.
 • KONFETI. Spalvotos konfeti patrankos.
 • DŪMAI. Galite paprašyti draugų ar fotografo, kuris užfikuotų šią akimirką pasirūpinti tos spalvos dūminėmis. Tarkim fotografuojant už jūsų nugaros jau pradėtų sklisti dūmai, arba jūs patys uždegtumėte tas dūmines.
 • BALIONĖLIAI. Galite paprašyti draugo, kad į pvz. juodos spalvos balionėlius pripiltų tos spalvos dažų ir jūs juos susprogdintumėt mesdami strėlytes, arba vienas į kitą.
 • PAVEIKSLAS. Pastatyti molbertą ir užpilti tos spalvos dažų, kuriuos aišku reiktų, kad suorganizuotų draugai ir jų spalvos nematytumėte.
 • Užrištomis akimis įmerkti rankas į dažus, kuriuos taip pat jums pastatytų draugai žinantys atsakymą ir vienas kitam delnais pridėtumėte prie krūtinės. Antspaudai liktų ant marškinėlių.
 • PINJATA. Pripildyta tos spalvos kofeti lapeliais.
 • Balionas su tos spalvos konfeti prikabintas prie sienos, o jūs kartu su vyru šaunate strėlę iš lanko:)
 • Atidaryti dėžę pilną balioniukų su heliu ir atidarius tos spalvos balionai kiltų į orą. Tai taip pat jums gali suruošti spec.prekių parduotuvės.

Visa tai, žinoma, galima padaryti su draugų ar artimųjų pagalba, o galbūt surengti kartu ir BABY SHOWER vakarėlį (apie kurį aš taip pat svarstau). Galima tik su daktaro ir pardavėjo pagalba tai padaryti, na kūrybai čia vietos tikrai yra, o ir visai smagu KITAIP:)

Nuotraukos: Raimonda Vyšnia Photography

✖️ D A U G I A U ✖️

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.