Gertuvės!

Aš niekad nemaniau, kad noras gerti vandenį taip stipriai priklausys net ir nuo to, iš ko tą vandenį gersiu 🙂 Visiškai nuoširdžiai jums tai sakau.. Dabar turiu pačią nerealiausią gertuvę ir tiesiog visad noriu išgerti vandens:)

Pirmiausiai pasidalinsiu naujausiu savo atradimu – EQUA gertuvės!

Manoji EQUA iš stiklo | WOW… turėjau porą gertuvių nusipirkusi anksčiau iš plastiko, vienos kaklelis buvo per platus, vis apsilaistydavau, nervuodavo, kita visada turėjo tokį keistą kvapą, kurio negaliu pakęst kaskart gerdama.. ir čia ne ‘princeiški’ išsiknisinėjimai, bet tikrai tai atima ‘žavesį’:)) Šita gertuvė yra tokia patogi, kad galėčiau ją girti ir girti, silikoninės detalės labai padeda tam patogumui, nes ir laikyti malonu ir pasidėti ant paviršiaus kokio, ties viduriu gertuvė siauresnė, todėl itin patogiai laikosi rankoje. Ant kamštelio galima nemokamai išsigraviruoti ką tik nori (gali būti super dovana stilinga graži asmeniška), gėrimo kaklelis labai patogus nei per platus nei per siauras, tobulas, prieš išbandant galvojau, kad stiklinė bus tokia sunkoka gal, anaiptol, tvirtumo jausmas labai smagus, negu, kad lengvo plastiko, bet ji nėra sunki, ji lengva:) Žodžiu – awesome!! Man labai labai patinka, ir dabar tiesiog malonu gerti vandenį, nes žiauriai ‘krūtai’ atrodo ir stilingai, elegantiškai.. mmmm! rekomenduoju 100%

Vaikiškos EQUA | Turime Flamingo ir Aquarium 400 ml. talpos. Manau ši talpa geriausia tokiems mažiukams, gal jau labiau mokyklinukams mažiems 600 ml gerai, bet maniškiams tai puikus dydis 400! Labai norėjau vaikams gertuvės be šiaudelio. Tai štai ir JI:) galvojau na kaip vaikams pavyks čia atsukti/užsukti, o pasirodo net mokyt nereikėjo, viską iškart suprato:) tik akrtais atsigėrę pamiršta užsukti, o įpratę buvo prie tų neišsilaistančių, tai išsipila, bet reikia mokytis:) vaikam pati leidau išsirinkti, kurias nori, kompiuterio ekrane rodžiau ir patys išsirinko:) labai patinka dabar jas nešiotis ir iš jų gerti, nes ir tokia veikla įdomi – atsukt/užsukt:) gertuvės kaklelis labai patogus, labai gero dydžio, geriasi patogiai, atrodo puikiai, be BPA, iš tritano, turi medžiaginę rankenėlę, galima skalbti indaplovėje ir t.t.

Beje EQUA e-parduotuvėje galioja -10% nuolaida su mano kodu TWINSTORY10 pasinaudokit proga, nes tai gali būti puikia dovana SAU, vaikams, šeimai ir draugams. Gerus įpročius ugdyti galime itin stiliovai:) aš vis pildau tą gertuvę ir grožiuosi:))

EQUA taip pat rasite visokių SMART gertuvių, plieninių, stiklinių, plastikinių, su dėklais, be dėklų, nu visokių ten WOW yra:) apsilankykit būtinai:)

Apie kitas vaikų naudotas ir patikusias gertuves nuo mažumės:

MUNCHKIN Miracle® 360° Trainer Cup | iki pat dabar naudojam, tik pasilikom jas namie morkų sultims gerti:) labai patogu, nes nėra šiaudelių ir neišsitaško (jei netrenkia žemėn su visa jėga, tada išsilieja biški), tai buvo vaikų viena pirmųjų gertuvių. Itin patogu tai, jog nukritus ir nesusipurvina geriamoji vieta, užtenka nebent per visą kraštą perbraukti servetėle. Gertuvę sudaro trys dalys: puodelis, rankenėlė su ‘sieteliu’ ir membrana, viską plaunam indaplovėje ir viskas puikiai išsivalo:)

MUNCHKIN Click Lock™ Weighted Flexi-Straw Cup | Šias naudojom tikrai ilgai, labai patogu tai, jog šiaudelio apačioje yra svarelis, todėl vaikas gali gerti net ir gulint, visad vanduo bus pasiekiamas, bet ilgainiui biškuti užkniso jos valymas:) nes ten yra tokių vietelių, kurios apsineša gan greit, o išvalyti reikia su smulkiu šepetėliu. Pastebėjau jog išsilaisto nebent tuomet, jei gėrimas per šiltas įpilamas arba tokia viršuje membraninė skylutė neužsivėrusi tinkamai pvz nuo plovimo užsilenkė, tai pataisius, aš visad ‘nubėginu’ galima vandenį ir tada nebelaša.

MOTHER-K tritano gertuvė | Dabar naudojame šias kelionėse, patogus laikiklis, tos ąselės sukiojasi, šiaudelis storas, žinoma yra spec. šepetėlis didelis, patogu valyti, nėra mažų kampukų, kur neišsivalytų kas nors.. tas silikoninis viršus viena detalė, o šiaudelis viduje kita. BET būtent tas silikoninis viršus mano vaikų buvo labai greit sukramtytas ir jau liko mažai sveiko šiaudelio:) nei viena gertuvė dar šito nebuvo patyrusi, matyt labai malonu vaikam, minkšta:) neišsilaisto, vaikų mėgstamos ir kiekvienoje kelionėje kartu.

Dar visokių turėjom išbandę, bet surašiau labiausiai pasiteisinusias ir kurias galiu rekomenduoti.

O apie vandens naudą, kam jo reikia, kiek jo reikia ir kaip tai paversti įpročiu skaitykite kitame įraše: IŠŠŪKIS GERTI VANDENĮ

✖️ D A U G I A U ✖️

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.