HumansApp

Dalintis žiniomis ar jų ieškoti.? Kas geriau jums?!:) Tikriausiai skirtingais gyvenimo etapais ir vieną ir kitą priimame skirtingai. Ateina laikas, kai žinias siurbiame, nes to tikrai norime arba jos yra reikalingos mūsų tikslams pasiekti. Kartais pasikliaujame google’u, bet verčiausios žinios – patirtis.

Na aš pagaliau atsidūriau HumansApp žinių dalijimosi platformoje ir be galo džiaugiuosi tuo! Kartais mane kviečia pasidalinti savo patirtimi, savo žiniomis vienu ar kitu klausimu viešai, kartais į uždarus grupinius susibūrimus, kur mano istorijos gali įkvėpti, pamokyti ar motyvuoti. Vadinasi tai tikrai ‘paklausi prekė’ tos mūsų turimos žinios ir net gyvenimiškos patirtys 😉 Dar tik pradėjau apžiūrinėti profilius HumansApp platformoje ir jau esu tokia spirganti iš nuostabos, kiek daug įdomių žmonių, kiek galimybių, kiek potencialių mokytojų!! Nekantrauju surasti žmones, kurių žinios man padės kai kuriais mano ateities planų įgyvendinimo klausimais! Visiškai nereali vieta awesome žmonėms!

Čia, vadinami, ‘Atvirieji Žmonės’ įkainoja savo žinias ir dalijasi jomis su ’Smalsiais Žmonėmis’, kurie ieško tų žinių. Per HumansApp gali gauti žinių ne tik profesiniais klausimais, bet ir įgyti naujų įgūdžių, sulaukti gyvenimiško patarimo iš panašias patirtis turėjusio žmogaus ar net surasti žmogų, kuris vienaip ar kitaip gali pakeisti tavo gyvenimą! O gal TU ESI TAS ŽMOGUS, kuris turi kuo pasidalinti?! 

Aš jau dabar žinau, kokie klausimai mane domina ir kai tik įvyks pirmasis susitikimas būtinai pasidalinsiu ‘kas ir kaip’!!
 
Taip pat, su HumansApp dalijimasis žiniomis atnešė ir unikalų filantropijos modelį – kiekvienas ‘Atviras Žmogus’ gali arba monetizuoti savo žinias, arba dalį, o gal viską skirti pasirinktai prasmingai iniciatyvai. Ir tai pasirenka laisva valia ir vienu paspaudimu šioje platformoje. Tereikia pasirinkti appse esančią organizaciją, norimą jai skirti procentą ir, įvykus susitikimui, sistema atlieka visus reikiamus pavedimus.

Labai lauksiu susitikimų, kam aktualios mano patirtys, bei paqti ieškau sau reikalingų žinių, tad jei jūs dar nesate TEN, ateikite, nes gal man tavęs būtent ir reikia:))

#HumansApp

iOS(https://apps.apple.com/app/humansapp/id1448848732)

google play (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.humansapp.app)

#OpenHumans #CuriousHumanst

Pridedu ir keletą susitikimų pavyzdžių:

– susitikimas skyrybų tema, kurio metu mergina pasidalino su Smalsiuoju Žmogumi, kokio proceso daugmaž tikėtis, kai apsisprendi skirtis, kas laukia, kokie yra galimi skyrybų variantai ir net atsiuntė visus reikiamus užpildyti dokumentus po susitikimo.

– susitikimas su vyno žinovu, kurio metu mergina sužinojo, kokius vynus užsisakyti, kad sudarytų įspūdį verslo partneriams.

– susitikimas sprendžiant verslo problemą, kur sėkmingai verslą sukūręs žmogus padėjo pažvelgti į tą problemą kitu kampu.

– susitkimas su Singapūre gyvenusiu žmogumi, kuris tą kryptimi susiruošusiam ’Smalsiajam Žmogui’ leido sutaupyti daug laiko paieškoms, nes viską, ką norėjo sužinoti prieš išvykstant, sužinojo per vieną susėdimą. – susitikimas, kurį inicijavo mama dėl savo paauglio studijų ateities su platformoje esančia Goldsmiths koledžą baigusia mergina. 

✖️ D A U G I A U ✖️

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.