Kavos draugas – geras draugas!

Ilgai teko atsiriboti nuo kavos.. vienas nėštumas, kitas nėštumas, ilgas žindymas, o dabar dar vienas nėštumas:) Kadangi esu jautraus organizmo, ty. dėl mano kūno masės, mano organizmas labai greit sureaguoja į bet ką, o du puodeliai kavos per dieną jau gerokai pasijausdavo.. Sužinojus apie nėštumą, nebūdavo sunku kažko ‘atsisakyti’, tačiau organizmas iškart reaguodavo (neišgėrus kavos jau po kelių dienų prasidėdavo galvos skausmai), o ir įprotis lieka..

KAVA (be kofeino)

Nėštumo metu išbandžiau visko, kaip pakeisti ryto ritualus ir pan. Gilių kava, miežių kava, kakava, arbata ir t.t. nu viskas labai skanu, bet norėjosi to aromato, skonio.. nu tiesiog:) galbūt kažkas to nesupras, bet man tai primindavo skanius rytus darbe su kolegom, tas pabėgimo pertraukėles nuo rūpesčių ir pan. 🙂

Ne itin platus yra pasirinkimas kavos be kofeino prekybcentriuoase, dažniausiai būna koks vienas kitas variantas ir tai ‘nelabai’ viliojantis, o juolab tokios, kuri ir aromatu ir skoniu primintų TIKRĄ kavą.

Ši, natūraliu būdu pašalinto kofeino kava, tikrai puiki. Aromatas ir skonis tikrai išliko ir kiti sunkiai pasakytų jog ji kitokia:) Yra ir pupelių, ir maltos kavos, ir kapsulių pavidalu! Na pritaikyta visiems:) Kadangi mes šeimoje naudojame espresso kavos aparatą (nuoroda, koks yra mūsų), beje taip pat pirktą iš KAVOS DRAUGAS (ten kavos aparatai super! ir visuomet galima pasikonsultuoti, turim savąjį jau porą metų ir jam niekad nieko nenutiko, gamina kuo puikiausiai, naudojamas kasdien).

Tai man, labai patogu jau iškart turėti maltos kavos, nes vyras gaminasi su kavos aparate malama kava, o aš tiesiog įsidedu savo sumaltą į tam skirtą vietą ir gamintu su aparatu. Visas ritualo procesas nuo kvapo iki paragavimo – nuostabus:) aš kaip visuomet pirmiau į puodelį įsidedu šaukštelį kondensuoto pieno, o tada lai bėga kava:)

Rekomenduoju!

TERMO PUODELIAI

Termo puodeliai man tokia ‘romantika’..:) rimtai! Ar kelionėse, ar išvykose prie jūros, pasivaikščiojimams, važiuojant automobiliu, vienai ar dviese ar visai šeimai – visada gerai!

Vaikiški termo puodeliai TOKIE nerealūs:) Galima ‘užrakinti ir atrakinti’, atrakinus, vaikas pats pasispaudžia ir atsidaro dangtelis. Su labai patogiu gėrimui ‘kakleliu’.

Aš taip pat įsigyjau termo puodelį, labai stilingas, gražus ir patogus naudoti. Paspaudi ir geri, bet kas labiausiai patogu tai būtent tas gėrimo ‘kaklelis’, jis toks pritaikytas sėkimngam ir maloniam gurkšnojimui:)

Atlikau tyrimą, į visus tris termo puodelius įpyliau užvirusio vandens. ir palikau:) pirmą kartą prisiminiau po poros valandų – toks pat verdantis:) tuomet atidariau po 7,5 valandos ir vanduo buvo karštas, bet toks jau geriamas. Po 8 val. daviau vaikams atsigerti. O saviškį dar atsidariau vėlai vakare, jau buvo praėjusios 10 valandų. Vanduo buvo šiltas, toks kur ramiai gali gerti jau pravėsusią arbatą. Taigi įpylus kiek vėsesnią, ne verdančią arbatą ji tokia išliks tikrai ilgą laiką. O jei planuojama ilga kelionė, tai tikrai pilčiausi verdantį vandenį ir žinočiau, kad po kelių valandų vis dar gersiu karštą gėrimą.

REKOMENDUOJU!

ŠOKOLADAS

Aš kol kas neįsivaizduoju savo gyvenimo be šokolado:) taip, turiu silpnybę ir pripažįstu.. (ir vaikam neduodu).. Kavos draugas turi platų šokolado asortimentą. Aš tikrai labai mėgstu saldainių assorti ir manau tai yra gera dovana einant į svečius ar tiesiog laikant sau po lova ekstra atvejui ir pan.:)) Man asmeniškai tos ‘grande saldainių dėžės’ su jau gerokai pabodusiais skoniais prekybcentriuose yra jau tokia na ‘atgyvena’, aišku nostalgija ir visa kitą, bet yra tikrai skanių neragautų skonių, kurie ir atrodo stilingai ir skanu be galo.. aš labai mėgstu tokius variantus, nes atsikandu pusę, kitą palieku vyrui ir mes abu taip viską išragaujam po vakarienės:)

O taip pat čia yra ir karšto šokolado – receptas paprastas, į karštą pieną įmerki lazdelę su šokoladu ir turi KARŠTĄ šokoladą – SKONIS AMAZING!! tokie žiaaaauriai faini ne tik sau, bet ir palepinti draugą, kolegą ar mylimą:)

Mėgaukimės tuo, kas patinka, ar ne?:)

✖️ D A U G I A U ✖️

1 comment

  1. O vaikiškas termopuodelis tokio tipo kaip gertuvė? 🙂 mano vaikas geria viską tik iš šiaudelio,tai įdomu koks čia puodelis 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.