Lopšys | Swingynest

Tai buvo mano svajonė. Kodėl? Nežinau, tiesiog dar prieš savo mamystę, svajonėse įsivaizduodavau, kad savo vaikus sūpuoju panašiame lopšyje. Taip jauku, gražu.. Kai susilaukiau dvynių, kažkaip apie lopšius nebuvo kada galvot ir taip pirkinių daug, viskas nauja, vaikai labai skirtingais būdais nusiramindavo, o ir namuose vietos dviems mažoka pasirodė, na visai kitaip. Bet kuomet mūsų šeimą papildė dar viena tobulybė – Uma, tiesiog svaigau dėl jo.. Kaip ir priklauso, jai labai patinka ant mamos rankų, greičiausiai nurimsta sūpuojama, nešiojama. O lopšys panašią funkciją ir atlieka!

Sąmoningai šią apžvalgą rašau tik dabar, nes laikas parodo geriausiai, ar galima vienokį ar kitokį daiktą rekomenduoti. Drąsiai sakau, jog Swingynest lopšys – vienas didžiausių pagalbininkų. Jei reiktų rinktis vieną iš dviejų: BB gultukas ar šis lopšys (kaina beje labai panaši), vienareikšmiškai rinkčiausi lopšį, nes jis tikrai naudingesnis ir vertesnis.

Privalumai:

 • sūpuojama mažylė greičiau nurimsta, lengviau migdosi
 • lopšyje vaikas ne tik raminamas, bet jame ir miega, bei gali būdrauti, žaisti, virš galvytės pakabinus žaisliukus (ant lopšio kraštų arba virvių prisegu žiedus nuo jų įvairius žaisliukus, tad ankstyvoje gyvenimo stadijoje, kol dar nesistengdavo atsisėsti, ten buvo įkurtas visas žaidimų centras)
 • gali pailsėti ne tik rankos, bet ir visas kūnas, galima supti be įtampos kūne, stovint ar sėdint šalia, taip pat galima laisvai vaikščioti ir daryti ką reikia iki kito pasūpimo ar kai vaikutis jau miega
 • užima vietos tik ore, tad namai netrodo ‘užgriozdinti’, grindys atviros ir laisvos, po juo galima įsirengti veiklos kilimėlį ir išsiėmus iš lopšio vienoje vietoje žaisti su vaiku
 • visiškai saugus ir tinantis nuo gimimo iki kol vaikutis pats nesikelia. Vėliau galima lopšį nuleisti žemai, ar migdyti tik pietų piegui esant visiškai šalia vaiko ir pan.
 • jį pasupti gali net ir mano trimečiai dvyniai, tad kai rankos užimtos, jie man padeda
 • graži interjero detalė – kas nesutiktų..? Yra įvairių spalvų ir galima gražiai priderinti prie namų aplinkos
 • turi priedą – spyruoklę, ką labai rekomenduoju, tuomet lopšys ne tik linguoja bet ir lengvai spyruokliuoja, o spyruoklės leidžiamas garsas net ramina mažylę
 • visuomet galima aprišti skarą/dekutį/audinį ant virvių ir taip reguliuoti šviesos gausą vaikučiui, net nereikia jokių atskirai baldakimų, labai universalu

Išties, mano Umai labai patiko lopšyje būti, būdrauti ir miegoti, o aš turėjau laisvas rankas, kurios tuo metu galėjo ilsėtis, gaminti, kitus vaikus apkabinti ir tt. Jau jaučiu, jog tuoj atsisviekinsime su lopšiu, nes Uma kažkaip per greit nori augti ir jau ne tik, kad stojasi, bet ir vaikšto įsikibusi 🙂 Tačiau dar ją sūpuoju ir lopšyje, pati sėdėdama šalia esančiame krėsle, kad tik nubudus ją paimčiau. Bet pusė metų tai buvo geriausias mano pagalbininkas, Umos ramybės oazė. Vieni naudoja ir iki 9 mėnesių, kiti anksčiau atsisveikina, tačiau jis naudojamas buvo pilnu pajėgumu ir kaip minėjai jei reiktų rinktis BB gultuką, kurio naujo kaina panaši į lopšio, tai tikrai rinkčiausi lopšį, nes BB gultukas vaikui taip pat labai laikinas ir tik kartkartėmis naudojamas (žinoma būna visokių vaikų ir situacijų, tarkim su dvyniais jie man buvo išsigelbėjimas), tačiau juose vaikas negali miegoti, o būdraviom stadijoje, labai greit jau juk nori šliaužti, ropoti ir pan.

Dažnai užduodami klausimai:

Ar nebijote, kad iškris?

 • Tikrai ne, nežinau kokiu stiprumu ten reiktų išsiūbuoti, kad lopšys apsiverstų, bet jis turi keturis diržus kiekviename kampe, tad kaba jis stabiliai, nei vienas šonas nepasvyra.

Ar vyresni vaikai supdami negali jos išversti?

 • kaip minėjau anksčiau, lopšys yra stabilus, o vyresniems vaikams iškart pravedžiau ‘pamokėlę’, kad supti reikia švelniai, o ir aš būnu visad šalia, bet tikrai nematau pavojaus.

Kaip tvirtinasi?

 • mūsų lubos yra su gegnėm, tad įsukus į jas tvirtinimo žiedą, lopšys prisikabina karabinais. Bet tikiu, jog Swingynest visada gali pakonsultuoti.

Ar pasiteisino? Ar verta?

 • 100% rekomenduoju.

Ar turint lopšį nebereikia lovytės?

 • čia jau labai priklauso nuo jūsų pačių. Realiai, tai gali užtekti iš lopšio tam tikrą laiką, tačiau aš žindau ir man naktimis tikrai patogiau ją turėti savo lovoj arba šalia esančioj jos lovytėj, o lopšyje migdydavau tik dienos metu. Ir lopšys būdavo toje namo erdvėje, kur vyksta visas veiksmas t.y. svetainė, šalia virtuvė ir visi kambariai, tad pats centriukas, kad pasiekčiau ir matyčiau visus namų kampus bei vaikus:)

Ar reikia papildomai čiužinio?

 • specialus, geras, tiesus, tvirtas čiužinukas įeina į komplektaciją.

TIPS’ai:

 • Ant lopšio diržo/virvės pasikabinti ‘white noises’ žaisliuką, kad visad būtų migdymo seansui
 • Nusipirkti tokius plastikinius žiedus iš baby skyriaus, nes su jais galima sukonstruoti visą žaidimų centrą virš lopšio, patogų vaikui paimti ir labai universalų, ką tikrai galėsite panaudoti ir ant vežimo ar auto kėdutės
 • pradžioje vieno krašto juostas patrumpinome (valdosi lengvai), kad galvytės vieta būtų kiek pakilusi, o ne visiškai tiesiai gulėtų (dėl atpylimo ir pan.)
 • visad šalia turiu užklotėlį ar skarą, kuria aprišu juostas ir gaunasi vaikui baldakimas nuo saulės šviesos, jei tuo metu intensyvi
 • kartu įsigyti ir spyruoklę 100%

✖️ D A U G I A U ✖️

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.