Sveiki,

aš esu Toma, trijų nuostabių vaikučių mama. Gimus dvyniams Uviui ir Vėjai, sukūriau TWINSTORY tinklaraštį, kuriame dalinausi mamystės patirtimis, patarimais, rekomendacijomis bei mintimis. Kartu užaugo ir ne maža palaikymo bendruomenė. Gimus trečiai dukrytei Umai, buvau įkvėpta kurti DAUGIAU. Taip atsirado noras sukurti tai, kas džiugina vaikus ir padeda mamoms kartu su vaikais smagiai bei naudingai praleisti laiką, o gal tiesiog turėti laisvą minutę, kol jie žais..

Tikiuosi, atrasite nuoširdumą, bei visą meilę, kurią sudėjau kurdama TWINSTORY.. 

UVIS IR VĖJA

Mano didžiausi įkvėpėjai. Jų dėka aš tapau mama ir išgyvenau didžiausias gyvenimo pamokas, bei patyriau pačią tikriausią MEILĘ. 
Mūsų istorija ne paprasta. ji stebuklinga.. 

Uvis ir Vėja mano "rainbow babies", dar kitaip vadinami vaikai gimę po persileidimo - vaiko netekties, tad vaivorykštė Twinstory 'atributikoje' taip pat yra ne šiaip sau. Mano mamystė prasidėjo nuo svajonės apie tris vaikučius, tik niekad nemaniau, kad šis kelias bus pilnas sunkių išbandymų.. Ilgas laukimas, pagalba, emociniai ir fiziniai skausmingi išgyvenimai, galų gale taip laukto pirmojo vaikelio netektis ir bandymas tai išgyventi. Pastojusi dar kartą turėjau kovoti ne tik už vaikų gyvybes, bet ir už savo. Rodos įveikus didžiausius sunkumus, dvynukai į šį pasaulį pasibeldė per anksti ir turėjo patys smarkiai kovoti už gyvenimą. Jų stiprybė padėjo ir man. O po dviejų metų dangus padovanojo mums stebuklą - sužinojome, kad laukiamės ir svajoto trečio vaikelio.

Vaikai mano stiprybė ir didžiausi įkvėpėjai gyventi bei kurti..

Vertybės

Visa tai, ką sukūriau ir matote čia - dariau pati. Nesirinkau lengviausio kelio, tad mokiausi, ieškojau atsakymų ir daug kartų bandžiau vėl ir vėl iš naujo. Visa tai kurdama aš visuomet buvau apsupta savo vaikų. Dažnai šiam projektui laiko atrasdama tik visiems trims vaikams užmigus, ar kartkartėm tarp žaidimų, maisto gaminimo, maitinimo ir kitų mamiškų pareigų atbėgdama į savo darbo kampelį.

Esminės mano vertybės - nuoširdumas ir tikrumas. Tikiuosi pajausite tai.. Mano mintis, jausmus, mano džiaugsmą ir baimes, mano jaudulį ir norą, mano kiekvieną išjaustą, išlydėtą, išieškotą bei paliestą gaminį.

Kurdama korteles galvojau apie tai, kad nereikia papildomų nepatogių sandėliuoti dėžučių, kurios tik užima vietą, norėjau, kad būtų paprasta jas susidėti į pasiūtą maišelį ir įsimesti į kuprinę keliaujant su vaiku. Norėjau rasti būdų, kaip gaminant jas naudoti draugiškiausius aplinkai būdus bei priemones. Pati siuvau pirmąjį maišelį, pati spalvinau sukarpytus popieriaus lapelius ir dėliojau vizijas ir nėriau visa širdim, kad tai virstų realybe.