Maped kūrybiniai rinkiniai

Išeitis visada yra!!:)💛čia kaip kokia beviltiškos padėties piliulė – Maped kūrybiniai rinkiniai!:) ameeeizing! Ne tik kelionėse, lėktuve, mašinoje ar tiesiog kitoje aplinkoje, bet ir namuose, kai reikia veiklos arba kaip tik mamai ramios ‘penkminutės’🙂 

Išbandėm Antspaudų rinkinuką kas vaikams labiausiai ir patiko. Lagaminėlyje yra viskas ko reikia: štampukai, spalvos, bloknotėlis ant kurio tais štampukais galima sukurti įvairiausius paveikslėlius.

Taip pat išbandėme Piešimo rinkinį su magnetine lenta, kuriame yra keturios spalvos, magnetinė lenta, nuo kurios su servetėle nusivalo piešiniai, bei magnetiniai lipdukai, piešinių paįvairinimui ir vaizduotės lavinimui. Vaikams labai patiko!! Naudojame visose kelionėse:)

Taip pat išbandėme ir kūrybinį rinkinuką su kreidutėm. Jame daug lipdukų, kreidutės, kartoninis klounas. Aš šiaip vėliau atrinkau, kas vaikams mėgstamiausia ir sudėjau į vieną lagaminėlį. Dabar jie patys pasiima jį kai nori ir darbuojasi:)

Šiaip visus rinkinukus galite apžiūrėti čia: MAPED Jie skiriasi ir sudėtingumu, tad galima rinktis pagal amžių ir galimybes. Rinkiniuose yra viskas ko reikia, meistravimui, piešimui, lipdymui ir pan! Taip pat yra ir įvairaus guašo, flomasterių ir kitų kūrybiniams darbeliams skirtų dalykėlių. Man tikrai palengvina tokie rinkinukai ‘gyvenimą’, o vaikams suteikia begalybę džiaugsmo, bei kūrybinės laisvės!!;) Absoliučiai – rekomenduoju!! Puikiausiai tinka nuo 2 metų.


Šiuos Maped rinkinukus galit rasti knygynuose Pegasas arba parduotuvėse Skizze, Jurasta, Eurobiuras, Mubas, pigu.lt bei bemsis.lt

✖️ D A U G I A U ✖️

1 comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.