Maped priemonių apžvalga

Jau esu aprašiusi Maped kūrybinius rinkinius ir kaip jie man pasiteisina kelionėse, o dabar išbandėm dar keletą Maped priemonių ir apsilankėme naujų prekių pristatyme! 

Galiu pasakyt nuoširdžiai, labiausiai man patinka tai, jog visos Maped priemonės yra labai apgalvotos. Apie vaiką! Kad jam būtų patogu (ergonomiškos formos laikymui ir pan.), smagu (apipavidalinimas spalvingas bei apgyvendintas herojais/personažais), saugu (priemonės skirtos naudoti net ir mažyliams nuo metų, dažai lengvai plaunasi nuo įvairių paviržių ir odos) ir tikrai patiktų! Spalvos, formos, pritaikymas, detalės, funkcionalumas bei praktiškumas!

Maped juk turi ne tik spalvinimo, mažyliams skirtų priemonių, bet ir vaikams mokyklinio amžiaus! Taip pat yra priemonių net ir ofisams ar namų reikmėms, nuo drožtuko iki giljotinos (popieriaus karpymui).

Apžiūrint jų asortimentą tikrai sukilo jausmai ir mokyklos prisiminimai:) apie tokias priemonės būčiau tik pasvajojusi:) Lanksčios liniuotės, trintukai su specialiom apsaugėlėm, interaktyvūs drožtukai, automatiškai atsiveriančios žirklės, įvairiausi rašikliai, pieštukai tiek spalvoti, ir nespalvoti, akvarelė, guašas ir visokiausios dar nematytos priemonės. Ta prasme visko yra:) Net visas penalas su reikalingiausiom priemonėm ir viskas labai stiliovai, spalvingai su jaukiom smagiom detalėm, tad tikiu, vaikams išties labai patinka ir noriai tomis priemonėmis naudojasi!:)

Taigi, aprašysiu keletą išbandytų priemonių:

GELINĖS KREIDELĖS | Mano favoritai:) Kreidelės itin švelniai ir minkštai piešiasi, pats pagrindas yra plastikinis, todėl nesusipurvina rankos IR pasukus apačioje esantį ‘sukiklį’ kreidelė pasiilgina, t.y. kai sunaudoji kažkiek, gali prailginti kreidelę, arba atvirkščiai, nenori kad daug ‘išpaišytų’ sustumi atgal:) Šias dabar visad pasiimu į kelionę:)

AKVARELĖ | Mano vaikams teplioti teptuku yra kažkas WOW. Patinka pats procesas, pamirkyti teptukus vandenyje, tada dažuose ir piešti, tačiau tokiems mažiukams kaip mano, dar tik norisi makaloti spalvas, todėl akvarelė greit susipurvina visokiausiom spalvom:) Norint išsaugoti spalvas/priemonę, siūlyčiau vyresniems.

GUAŠAS | Štai čia jau vaikams pasireikšti nėra ribų:) Guašu piešti ir terliotis jie labai mėgsta:) Šis guašas itin lengvai ir gerai išsiplauna ir nuo rūbų, ir nuo kitų paviršių. Spalvos labai ryškios, supakuoti unikaliuose indeliuose, lyg super herojuose:) Prie to pačio yra specialūs indeliai vandeliui/teptukams, taip pat superherojų dizaino. Taip pat yra ir smagi paletė dažams išspausti bei teptukams laikyti. O jei nesinori, kad vaikas išsiterliotų, pvz svečiuose, darželyje ir pan., tai labai pravartus daiktas yra speciali prijuostė iš vandeniui atsparios medžiagos.

PLASTIKINĖS KREIDELĖS | Smagios, apvaliais galais, vaikams patogu paimti, puikiai piešiasi, vežuosi į keliones, nes ir ryškiai piešia ir nesiterlioja. Taip pat jas galima sukaišioti viena į kitą, kas vaikams atradus irgi yra smagu:)

ALIEJINĖS PASTELĖS | žinoma vaikų mėgstamos, bet po kurio laiko jos susimurzina ar patrupa ir t.t. aš vis dėlto labiau linkusi rinktis tas gelines kreideles su plastikiniu paviršiumi.

PENALAS | Puikus pasirinkimas, nes yra viskas ko reikia:) 8 spalvoti pieštukai, 14 flomasterių, drožtukas, trintukas, trys skirtingos liniuotės, 2 rašikliai ir 2 paprasti pieštukai. Dar yra dvi permatomos kišenėlės.

Kaip ir sakiau, privalumai matosi iškart. Priemonės apgalvotos, kad vaikui patiktų, būtų saugu, praktiška ir patogu. Manau, jog Maped kūrybiniai rinkiniai ar piešimo priemonės gali būti puikia dovana vaikams. Yra įvairiausių spalvas keičiančių flomasterių, smagių formų kreidelių, guašo ir t.t. Na ne tik vaikui, bet ir tėvams patinka tokios priemonės:) Maped turi visko ir daugiau, jų asortimentą galite rasti SKIZZE | pigu.lt | UAB Jurasta | Eurobiuras | Mubas | Ermitažas | Knygynų tinklas „Pegasas“ | Knygynų tinklas VAGA Ozas, Vaga Mega, Vaga Europa ir Piko Valanda 👌🌤

✖️ D A U G I A U ✖️

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.