MUTABLE | Daugiafunkcinis stalas

Kadangi sulaukiu labai daug klausimų apie šį veiklos stalą, šiek tiek apie jį papasakosiu, nors tikrai neparodysiu daugiau nei galėtumėte jų puslapyje MUKAKO. Kadangi tai buvo kickstarter’io projektas, jį pastebėjau gyvendama Ispanijoje ir tuo metu jis buvo tik kuriamas, kur visi sukurti stalai buvo jau nebeparduodami, preorderių laukti reikėjo ilgai, vėliau jie gavo investicijų ir gamino vis daugiau, tačiau jei norite užsisakyti, bendraukite su jais tiesiogiai, nes tikrai jie ne viską turi pardavime. Kai kas gali užtrukti keletą mėnesių.

Pagrindiniai privalumai:

Užsisakius vien tik stalą, su juo iškart gaunate keturias veiklų lentas, kurios yra dvipusės.

Pirmoji – juoda/balta lenta, vienoje pusėje vaikai gali piešti kreidelėmis, kitoje nuvalomais flomasteriais.

Antroji – lego bazė, vienoje pusėje lego DUPLO kaladėlėms, kitoje – standartinėms. Ten galite statyti namus, pilis, ir ką tik norite:)

Trečioji – miesto ri gamtos kraštovaizdžiai. Miesto dalyje jūs galite važinėti mašinytėm, imituoti eismą turimais žaislais, gamtoje – mes labai mėgstam dėlioti gyvūnėlius kur kad gyvena, tarkim banginukai maudosi vandenynuose, sniegynuose gyvena baltosios meškos, dykumose kupranugariai ir pan. Tiesios su tavo turimais žaizliukais galite edukuoti vaikus.

Ketvirtoji – medinė ‘paletė’ su vieta puzlei dėlioti, taip pat gaunate vieną puzlę su metų laikais, o kita pusė tiesiog medinis stalo paviršius įprastiems dalykams: valgyti, piešti ir kažką pasiddėti.

Taip pat su stalu gaunate ir stalo kojų prailginimus, todėl stalas auga su vaiku, prireikus tiesiog prisukate prailginimus.

Tai yra standartinis paprastas rinkinys, tik galite pasirinkti stalo spalvą.

Visa kita yra užsakoma papildomai. Tarkim kėdutės, žaidimai, puzlės ir kiti aksesuarai. Mes taip pat užsisakėme papildomai plastelino formelių ‘lentą’ ji dvipusė, skirtingomis formelėmis. Taip pat dar vieną puslę, stalo žaidimą (kuris šiek tiek skirtas vyresniems, bet jau netrukus galėsim žaisti), taip pat kėdutes, kurios šiaip ne itin patogios, šiek tiek vaikai su jomis virsta nes yra kitokios nei standartinės, tačiau jos taip pat auga su vaiku, ilginasi kojos.

Taip pat užsakiau vaikams darkeletą lentų, kurių dar laukiame – t.y. raidių ir skaičių mokymuisi. Taip pat tokius išmaniųjų prietaisų laikiklius, kur bus galima uždėti ipad’ą ar telefoną, pasisiuntus programėlę matyti interaktyvius žaidimus, pritaikytus tam stalui ir kaip galima mokytis kurti, rašyti ir pan. Taip pat laukiame ir projektoriaus, kuris iš viršaus švies tarkim tam tikras formas, skaičius raides, ir vaikams bus lengviau mokytis piešiant pagal tas linijas. Visa tai tik išbandysime:) taip pat yra įvairių ‘lėlių namelių’ variantų, aksesuarų: pieštukinių, daiktų laikymo krepšių ir pan.

Apžiūrėkite ir jei tikrai norėsis – nelaukite, nes gali užtrukti. kiek žinau tie pagrindiniai rinkiniai stalo gali atkeliauti ir greitai, bet papildomi dažnai būna gaminami.

Manęs klausiat – ar pasiteisino? tai galiu pasakyti jog stalas iš esmės pats nieko nedaro, kad vaikai prie jo eitų sėstųsi ir nepakiltų visą dieną:) jiems reikia parodyti, kokios yra galimybės, pažaisti su jais kartu ir pan. man tai vienareikšmiškai yra geneali idėja ir aš esu už tokius pažangius sprendimus. Mutable taip pat sukūrė ir aktyvumo sieną. galite apžiūrėti, bet manau vaikams tokie dalykai tikrai FAINI:)

Mano vaikai dažniausiai žaidžia ant jo su LEGO DUPLO ir dėlioja puzles (Uviui labai patinka). bet manau ir nuo amžiaus priklauso ir šiaip kiek kitos veiklos namie:) mes vaikams padovanojome šį stalą antro gimtadienio proga ir jau tada tikrai buvo jiems ką veikti ten:)

✖️ D A U G I A U ✖️

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.