Privatumas

Sveiki, Aš esu Toma Dambrauskė ir rašau savo tinklaraštį twinstory.lt

Visa twinstory.lt renkama asmeninė informacija yra renkama ir saugoma siekiant užtikrinti svetainės veikimą ir saugumą, analizuoti ir gerinti turinio kokybę atsižvelgiant į lankytojų elgesį, bei norint suteikti lankytojams galimybę gauti naujienas apie įrašus ir/ar komentarus svetainėje lankytojams patogiu būdu.

twinstory.lt niekada neperduos asmeninės lankytojų informacijos tretiesiems asmenims. Išimtis | Asmeninė lankytojų informacija gali būti perduota pareikalavus teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką.

twinstory.lt lankytojai turi teisę bet kada atsisakyti užsisakytų paslaugų arba paprašyti, kad jų asmeninė informacija būtų ištrinta.

Kokią asmeninę informaciją ir kokiais tikslais renku

Komentarai

Kuomet lankytojas parašo komentarą twinstory.lt surenkama informacija, matoma komentaro rašymo laukeliuose. Taip pat surenkame lankytojo IP adresą bei interneto naršyklę identifikuojanti informacija, su tikslu atpažinti netinkamus komentarus (brukalus).

Prenumeratos elektroniniu paštu

Lankytojai turi galimybę užsiprenumeruoti pranešimus apie naujus įrašus ir/ar įrašų komentarus elektroniniu paštu. Tokiu atveju yra išsaugomas lankytojo elektroninis paštas ir IP adresas. Ši informacija yra ir bus naudojama tik lankytojo prenumeruotiems pranešimams pateikti.

Slapukai / Cookies

Tai mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Įterptas turinys (embedded content) iš kitų svetainių

Įrašuose twinstory.lt gali pasitaikyti įterpto iš kitų svetainių turinio (nuorodos į kitas svetaines). Įterptas iš kitų svetainių turinys reiškia, jog galioja tų svetainių privatumo sąlygos ir nustatymai, kokie galioja lankantis minėtose svetainėse. Galimai tos svetainės renka informaciją apie lankytoją, naudoja slapukus, įterpia trečiųjų šalių stebėjimą ir stebi lankytojo sąveiką su jų turiniu, įskaitant stebėjimą ar lankytojas turi paskyrą ir ar yra prisijungęs originalioje svetainėje.

Kaip užtikriname asmens duomenų saugumą

  • Reguliariai atnaujiname twinstory.lt naudojamą WordPress sistemą, bei įskiepius.
  • Svetainėje įdiegtas saugaus prisijungimo protokolas HTTPS (visa perduodama informacija tarp lankytojo kompiuterio ir serverio yra šifruojama.)
  • Naudojame apsaugos nuo įsilaužimo įskiepius.

Ši privatumo politika gali būti papildoma ar atnaujinama, atsižvelgiant į galiojančius įstatymus.