„Sveika ir laiminga mama“

Toma Dambrauskė  – drabužių prekės ženklo „Happeak“ bendrasavininkė, pozityvumu trykšatanti dvynukų Mama, konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ ambasadorė.

Prisidėdama prie misijos „Sveika ir laiminga mama“ skleidžiamos žinios apie sąmoningą motinystę, moters sveikatą ir laimę šeimoje bei už jos ribų, Toma dalinasi savo asmenine patirtimi kelionėje į išsvajotą motinystę. Patyrusi įvairių nėštumo komplikacijų, Toma drąsina visas moteris, svajojančias tapti Mamomis, siekti savo svajonių ir niekada jų neišsižadėti!

Toma neslepia, kad apie motinystę svajojo jau nuo vaikystės: „Kai užaugsiu,  būsiu mama! Kartodavau tai visiems, kai dar nelabai suvokiau, kas yra šeima. Toji tikra, graži, laiminga šeima. Ieškodama savirealizacijos, visada turėjau stiprų sielos pašaukimą motinystei. Sulaukusi šios būsenos galiu drąsiai vadinti ją stebuklu! Kiekvienai moteriai verta tai patirti – ir visai nebaisu!

Prieš gimstant vaikams, sutikau ir pamilau vyrą, jau turintį sūnų iš pirmosios santuokos. Nors vaikas ir nėra mano, toks pat rūpestis graužia jam susirgus, taip pat norisi pamokyti, taip pat norisi padėti ruošti pamokas ar tvarkyti kambarį, taip pat norisi, kad nesušaltų, slaugyti susirgus.

Nėra lengva užauginti vaikus! Šeimoje stengiamės būti kaip viena komanda, esame pasiskirtstę pareigomis. Nenoriu, kad mano vaikus augintų auklės ar močiutės – noriu pati matyti ir jausti juos kasdien!“

✖️ D A U G I A U ✖️

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.