Vaikiška patalynė!

Kartą pamėginęs negali sustot, kaip sako:) taip man nutiko su linine patalyne.. tiek sau tiek vaikams. Galėčiau jį girti ir girti:) lengvas, kvėpuojantis, švelnus (nors daugelis klausia ar ne šiurkštus – pamirškite tai, lininė patalynė itin švelni ir niekad nekibs prie išsausėjusių kūno vietų kaip nors nemaloniai, o tik švelniai paglostys)..

Visų pirma noriu pristatyti FĖJOS NAMUS, kuriuose gimsta neįtikėtini dalykai:) Vienas geriausių, jog čia galite užsisakyti daugybę patalynės modelių pagal individualius poreikius ir išmatavimus! Nes šiuo metu kur tik nusipirksi antklodę ar pagalvę, vis kitokie išmatavimai, todėl nuostabu, kai yra kas gamina pagal poreikius, ir neužtrunka ilgai bei nekainuoja nieko daugiau nei įprastai.

Apžiūrėkite, kiek jie turi visko! O vaikiškos patalynės pasirinkimas yra nerealus – FĖJOS NAMAI

Dabar su kodu TOMA15 gausite -15% nuolaidą vaikiški patalynei. Pasinaudokite proga ir padovanokite savo vaikams švelnumo miegant:) žinoma, tai puiki dovana ne tik saviems vaikams:)

Beje, pasirodo, FĖJOS NAMAItaip pat padeda interjero dekoro klausimais, kai tėvai nori vaiko kambarį harmoningai apstatyti ir dekoruoti. Būtinai apsidairykite jų internetiniame salone, nes ten visko labai labai daug: namų tekstilė, dekoras, stilingi sprendimai! O geriausia yra tai, jog kūrėja šauni mama LIETUVĖ. Palaikykime SAVUS!! 🙂

✖️ D A U G I A U ✖️

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.