Vaikų lovos

Na, spėkit, ko labiausiai pasiilgom po visų vasaros kelionių ir atostogų namelyje ant ratų bei mėtymosi tarp Nidos ir Vilniaus? Vienareikšmiškai – savo lovų!:)

Vaikus į naujas lovas perkėlėme tik po 3-io gimtadienio (iki tol jie miegojo savo lovytėse, kuriose miegodavo nuo gimimo) ir nuo tada Uvis naktimis praktiškai nebesikelia!! wohoo! o dabar viskas iš pradžių..

Pirmiausiai prieš gaminant vaikų lovas turėjome rimtai apgalvoti kaip racionaliai išnaudoti vaikų kambario plotą. Žinoma, buvo galima nusipirkti IKEA reguliuojamo ilgio lovas ir tai, manau, tikrai geras variantas, tačiau mes turime keturis vaikus. Paauglio kambarys lieka paauglio kambariu ir jis nesidalins su mažaisiais, o dvyniai gyvena viename kambaryje, tačiau ir Uma jau greit paaugs ir manau jog visi trys norės būti viename kambaryje.. (na, kas norėtų būti atskirtas?) o ir migdyti visus kartu paprasčiau kai šalia.. Lovos tai lovos, bet kiekvienam vaikui juk reikia ir spintų drabužiams, žaislams, erdvės veikloms ir pan. Du kambariai, kurie likę mūsų vaikams yra nedideli, vienas iš jų turi sieną, kuri visa yra langai su durimis, tad tam, kad sutalpintume visus esminius daiktus – lieka vienas kambarys, kuris turi keturias sienas:) Tam, kad kambarys neatrodytų užgriozdintas, lovos turėtų būti sustatytos kambario gale išilgai sienos, taip erdvė lyg ir nesumažėja. O vietoj populiariojo namelio, galima padaryti ‘tipio’ palapinės formos lovą, nes ir tai vizualiai ‘palengvina’ erdvę. Namelis kažkaip nemenkai pasiima ploto. Dar svarbu man buvo, kad po lova būtų galima laikyti daiktadėžes, žodžiu, visaip kaip išnaudoti plotą protingai 🙂

Tikriausiai po kelių metų jau patys pasakys kaip norėtų ‘įsikurti’, o gal net apsigyventi atskiruose kambariuose, kiek tai bus įmanoma:) Tačiau kol kas tai labiau mano ‘darbelis’, viską padaryti taip kad ir tiktų visiems ir patiktų ir tilptų:)

Kas gamino lovas? – dažniausiai sulauktas klausimas.. mes su vyru patys sugalvojome kaip jos turi atrodyti, nubraižėm milimetras į milimetrą, kad sutilptų, net turėjome sugalvoti pačią lovos konstrukciją, kad įsidėtų čiužiniai ir sutilptų dvi lovos šalia viena kitos per sienos ilgį, kuris yra 320 cm, lygiai tiek, kiek du 160 cm ilgio čiužiniai, o pagal mūsų paruoštą brėžinį, žmonės dirbantys su mediena sukonstravo mums lovas:) tikrai ne idealiai viskas kaip norėjosi, bet neblogai.. 

Kai ieškojome čiužinių, atvirai sakau – buvau labai pasimetusi. Atrodo toks pat čiužinys vienur kainuoja tiek, kitur triskart brangiau. Vyras net nusprendė tiesiog nusipirkti poralono, apsiųti audiniu ir viskas. Aš apsiskambinau keletą įmonių šiam variantui patikrinti ir paskaičiavau, tačiau su visais poralonų pjaustymais, viskoelastinės medžiagos, audinio, apsiuvimo darbais gaunasi labai panaši suma, o darbo tai vistiek yra, laikas – pinigai (skambi frazė, bet mūsų laikas irgi kainuoja tas tiesa). Tada šovė mintis – pasidairyti LONO puslapyje. Mūsų pačių lovos čiužinys pirktas iš ten. Pirmiausiai pagalvojau, ‘bus per brangu’ juk Lonas. Man asmeniškai tai asocijuojasi su prabanga ir kokybe, o tuo pačiu ir ‘gerom kainom’.. Pasiteiravusi, kokį čiužinį rekomenduotų tokio amžiaus vaikams gavau labai logišką, greitą, išsamų atsakymą, po kurio net klausimų nebuvo. Šitas ir taškas. Tik 100 eur (standartinė kaina 160×80) taip TIK, nes kitur už tokį čiužinį ir 200 ir dar daugiau rasit. O čia patikima įmonė, Lietuviai, suteikia ir garantiją, ir konsultuoja, ir pasitikėjimas tikrai didesnis nei iš kažkur kitur. Per šias paieškas apskambinusi buvau keletą vietų ir nei vienoje su manim nebendravo taip maloniai, bei profesionaliai. Kitur paklausus rekomendacijų sulaukdavau tik paburbėjimus jog visi geri ir taškas, o man norėjosi išgirsti KODĖL ir kuo jie skiriasi.

Papasakosiu plačiau:

JONĖ

Mano amžiaus vaikams, t.y. maždaug nuo 3m. rekomenduojamas čiužinys „JONĖ„. Jis yra vidutinio kietumo, 15 cm. aukščio.

Čiužinio pagrindas sudarytas iš 12 cm storio ilgaamžės, orui pralaidžios ir elastingos medžiagos „Lono-Tec I®“ (tai unikali putų poliuretano medžiaga, kurios medžiagos tankis yra 25-35 kg/m3.).

Viršutinis sluoksnis – 2 cm storio ypač patogi viskoelastinė medžiaga „Memospace™“. Ji sukurta NASA kosminės technologijos pagrindu, ji puikiai prisitaiko prie kūno, atpalaiduoja raumenis ir yra pralaidi orui. Jos kietumas kinta priklausomai nuo šilumos. Liesdamasi su žmogaus kūnu ji minkštėja ir prisitaiko prie kūno, maloniai jį apgaubia, todėl padeda atsipalaiduoti raumenims ir išlaikyti taisyklingą stuburo padėtį.

Švelnus užvalkalas siuvamas iš trikotažinio audinio, kurio sudėtyje yra natūralios medvilnės pluošto. Užvalkalas nuvelkamas, turi užtrauktuką visose keturiose kraštinėse ir yra skalbiamas iki 60ºC temperatūroje.

Oeco-Tex® – šiuo sertifikatu žymimos saugios, nuodingų lakiųjų dalelių į aplinką neskleidžiančios medžiagos. Produktai, pažymėti ženkleliu „Pasitikėjimas tekstile“, garantuotai neturi alergiškų medžiagų, formaldehidų, sunkiųjų metalų ar draudžiamų pesticidų. Tai labai svarbu tekstilėje, skirtoje kūdikiams.

JONĖ PLIUS

Kiek vyresniems vaikams bei paaugliams rekomanduojamas čiužinys „JONĖ PLIUS„, kuomet yra didesnis kūno svoris ir didesnė pečių bei klubų zonos apkrova.

Tai vidutinio kietumo čiužinys su viršutiniu 2 cm Memospace® sluoksniu. Čiužinio pagrindas sudarytas iš ilgaamžės, orui pralaidžios ir elastingos medžiagos Lono-Tec I®, suskirstytos į 7 anatomines zonas. Zonų dėka, labiau spaudžiamose vietose čiužinys įdumba ir formuoja tiesų stuburą miego metu. 

Patys čiužiniai yra labai tvirti (tokie ir yra geriausi vaikui), mes su vyru dažnai ant jų pagulim, o vyras ir pamiega migdydamas vaikus, tad abu patvirtinam – žiauriai patogūs:) Neturėčiau prie ko prikibti ir 100% rekomenduoju. Pristačius į namus čiužiniai atrodė lyg dovanėlė, aš net nesitikėjau, kad jie šitaip patikimai supakuoti bus, bei audinys atrodo labai įspūdingai:)

Toliau apie lovytes.. naudoju neperšlampančią čiužinių apsaugą iš IKEA bei šias paklodes. Nors išmatavimai rašo ne tokie, bet žinokit tinka:)

Nežinau kuriam laikui užteks šių lovų, galbūt vėliau, kai jau prireiks ir Umai galvosime kaip paskirstyti lovas ir kokią gaminti dar vieną, tačiau žinau, kad čiužiniai bus ilgam.

Iki šių metų galo galios mano nuolaidų kodas TWINSTORY standartiniams JONĖ ir JONĖ PLIUS čiužiniams -10%.

✖️ D A U G I A U ✖️

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.